معرفی مراکز خرید موبایل

قیمت موبایل در مدرس یا چهارطبقه مشهد

ما در این نوشته قیمت موبایل در مدرس مشهد نسبت به دیگر نواحی را بررسی میکنیم

معرفی مدرس و چهارطبقه

در سال 1305، درخیابان ارگ، روبروی خیابان خسروی، ساختمان بلندی در چهارطبقه ساخته شد که بلندی آن به اندازه هشت طبقه فعلی بود و به همین علت نام (چهار طبقه) را بر خود گرفت . شهرت این نما به حدی بود که هنوز هم پس از سالها که از تخریب آن و بازگشایی خیابان مدرس می گذرد ، این نام همچنان در بین بیشتر مردم مشهد رواج دارد. در این ساختمان رستوران بزرگی بود که سالهای متمادی در آن ، تئاتر اجرا می شد. در حال حاضر خیابان مدرس دارای فروشگاه های لوازم جانبی و موبایل زیادی میباشد. پاساژ های تخصصی موبایلی که در این خیابان موجود میباشد عبارتند از پاساژ ایران کالا با 25 فروشگاه و پاساژ مدرس که به صورت تقریبی 30 فروشگاه را دارا میباشد.

باید توجه کنید که در این خیابان بیشتر لوازم جانبی موبایل ارائه میشود و بهتر است که برای خرید موبایل به این خیابان مراجعه نکنید.

قیمت موبایل در مدرس و چهارطبقه

از آنجاییکه بیش از 95 درصد کالای موجود در بازار موبایل ار طریق واردات تامین میگردد، قیمت موبایل در مدرس و چهارطبقه مشهد یا هر نقطه دیگری ازایران نیز از پارامتر های واردات تاثیر میگیرند از جمله ارزهای خارجی، دلیل تفاوت قیمت ها نیز زمان و نحوه وارد شدن موبایل میباشد. پس از آن هم وارد کننده های مختلف با درصد های متفاوتی موبایل یا وسیله الکترونیکی را به فروش میگذارند که وارد کننده، عمده فروش و خرده فروش از جمله کسانی هستند که در این چرخه قرار میگرند.

قیمت موبایل در احمدآباد

مزایای خرید از مدرس و چهارطبقه

لوازم جانبی متنوع

تنوع قیمت در لوازم جانبی

داشتن لوازم جانبی کم یاب و قدیمی

معایب خرید از

عرضه کم موبایل و یا عدم وجود

 

شما خریدار گرامی در هنگام خرید موبایل از مدرس یا چهارطبقه باید توجه بفرمایید که به دلیل تعداد کم فروشندگان موبایل گستره انتخاب موبایل را به هیچ عنوان احساس نمیکنید پس قبل از خرید خود در مورد کالای مورد نظرتان تحقیق انجام داده و به استعلام قیمت از فروشگاه هنگام خرید ممانعت فرمایید. امروزه با توجه به تنوع برند ها و کالاها ، تفاوت قیمت ، محصولات اصلی و تقلبی ، خدمات پس از فروش و همچنین مشکلات عبور و مرور از جمله ترافیک و جای پارک و اتلاف وقت، خرید از فروشگاه های سطح شهر را دشوار کرده است. شما کاربر محترم با ورود به سایت مشهد فی از امکانات زیرعلاوه بر امکانات موجود در مدرس و چهارطبقه بهره مند خواهید شد :

  1.  با حذف واسطه های موجود ، کالای مد نظر با بهترین قیمت عرضه میشود
  2.  کالای عرضه شده اصلی و دارای خدمات در کشور عزیزمان است
  3.  گارد و گلس اکثر گوشی ها به صورت کامل رایگان همراه با گوشی ارسال خواهد شد
  4.  ارسال کالا به صورت رایگان خواهد بود
  5.  با خرید اینترنتی از سایت مشهد فی ، دغدغه ترافیک و جای پارک و از دست رفتن زمان را نخواهید داشت
  6.  به دلیل اخذ مجوز های لازم ، خریدی با اطمینان را تجربه خواهید کرد

 

شما میتوانید قیمت موبایل در مناطق دیگر مشهد را از طریق پیوند های زیر بررسی کنید:

قیمت موبایل در احمدآباد مشهد

قیمت موبایل در استقلال مشهد

قیمت موبایل در عبادی مشهد

قیمت موبایل در چهنو مشهد

قیمت موبایل در قاسم آباد مشهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *