معرفی مراکز خرید موبایل

قیمت موبایل در احمدآباد مشهد

ما در این نوشته قیمت موبایل در احمدآباد مشهد نسبت به دیگر نواحی را بررسی میکنیم

معرفی احمدآباد

احمدآباد منطقه‌ای واقع در بین میدان تقی‌آباد (شریعتی) ، کوهسنگی و ملک‌آباد مشهد است. این خیابان از اول میدان شریعتی شروع شده و تا میدان فلسطین ادامه دارد. احمدآباد به سی متری اول (فسطین) و سی متری دوم (ابوذر غفاری، رضا، کلاهدوز و…) احمد آباد هم مشهور است. در این منطقه شرکت‌های تجاری بسیار و یکی از بزرگترین بازارهای موبایل مشهد قرار دارد. اولین فروشگاه های موبایل در محدوده احمد آباد تا خیابان راهنمایی افتتاح شدند و با گسترش تعداد فروشگاه ها ، پاساژ های تلفن همراه یکی پس از دیگری افتتاح گردید. پس از گذشت سال ها ، عمده فروش ها و فروشگاه های تلفن همراه و لوازم جانبی در خیابان احمد آباد همچنان رکن اصلی تامین کالای مورد نیاز منطقه هستند و با حدود 300 فروشگاه، پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان خواهند بود. قیمت موبایل در احمد آباد مشهد نیز به صورت یکسان با تمام ایران تعیین قیمت میشود.

قیمت موبایل در احمدآباد

از آنجاییکه بیش از 95 درصد کالای موجود در بازار موبایل ار طریق واردات تامین میگردد، قیمت موبایل در احمدآباد مشهد یا هر نقطه دیگری از ایران نیز تابعی از پارامتر های واردات از جمله ارزهای خارجی می باشد دلیل تفاوت قیمت ها نیز زمان و نحوه وارد شدن موبایل میباشد. پس از آن هم وارد کننده های مختلف با درصد های متفاوتی موبایل یا وسیله الکترونیکی را به فروش میگذارند که وارد کننده، عمده فروش و خرده فروش از جمله کسانی هستند که در این چرخه قرار میگرند. پاساژ های تلفن همراه احمد آباد به ترتیب از تقی آباد تا راهنمایی حاتم – بهشت – مجتمع موبایل – بازارچه موبایل – قصر موبایل – ورسیچ – پارت و … میباشند.

قیمت موبایل در احمدآباد

مزایای خرید از احمدآباد

تنوع خدمات

تنوع قیمت

در وسط شهر قرار گرفته شده است

نزدیکی به بانک های متفاوت

نزدیکی به ناوگان حمل و نقل عمومی

معایب خرید از احمدآباد

شلوغی

تنوع قیمت

شما خریدار گرامی در هنگام خرید از احمد آباد باید توجه بفرمایید که به دلیل تعداد بالای فروشندگان تنوع قیمت موبایل را زیاد احساس میکنید پس با دقت خرید خود را انجام داده و به استعلام قیمت از یک فروشنده بسنده نکنید. امروزه با توجه به تنوع برند ها و کالاها ، تفاوت قیمت ، محصولات اصلی و تقلبی ، خدمات پس از فروش و همچنین مشکلات عبور و مرور از جمله ترافیک و جای پارک و اتلاف وقت، خرید از فروشگاه های سطح شهر را دشوار کرده است. شما کاربر محترم با ورود به سایت مشهد فی از امکانات زیرعلاوه بر امکانات موجود در احمد آباد بهره مند خواهید شد :

  1.  با حذف واسطه های موجود ، کالای مد نظر با بهترین قیمت عرضه میشود
  2.  کالای عرضه شده اصلی و دارای خدمات در کشور عزیزمان است
  3.  گارد و گلس اکثر گوشی ها به صورت کامل رایگان همراه با گوشی ارسال خواهد شد
  4.  ارسال کالا به صورت رایگان خواهد بود
  5.  با خرید اینترنتی از سایت مشهد فی ، دغدغه ترافیک و جای پارک و از دست رفتن زمان را نخواهید داشت
  6.  به دلیل اخذ مجوز های لازم ، خریدی با اطمینان را تجربه خواهید کرد

 

شما میتوانید قیمت موبایل در مناطق دیگر مشهد را از طریق پیوند های زیر بررسی کنید:

قیمت موبایل در استقلال مشهد

قیمت موبایل در مدرس مشهد

قیمت موبایل در عبادی مشهد

قیمت موبایل در چهنو مشهد

قیمت موبایل در قاسم آباد مشهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *